O mne

zatiaľ 21 ročná študentka sociálnej a pracovnej psychológie na UK. Momentálne obývam notoricky známe študentské mestečko v Bratislave. Okrem toho sa zdržujem hlavne v samotnom srdci Slovenska, kde mám nejedno miesto, kam zavítať. Milovníčka kníh, moleskinov, fotografovania, photoshopu, instagramu, cestovania, psychológie a všetkého britského. Presvedčená o tom, že som sa v študentskom živote mala vydať iným smerom, ale aj napriek tomu ma môj odbor baví. Bývalý kníhkupec - martinusák, terajší HR Assistant pre úžasnú slovenskú softvérovú firmu. Niekde predsa začať treba.
Priateľská, citlivá, empatická (to musí o sebe povedať predsa každý psychológ, haha) a cieľavedomá. Dobrosrdečná, zamilovaná s veľkými plánmi do budúcnosti. Samozrejme mám aj temnú stránku o ktorej viem, ale písať o tom nebudem. Čítam všetko, čo mi príde pod ruku a nejak ma zaujme. Prepadla som severskému krimi ale v podstate sa nebránim ani iným žánrom. Najväčším autormi sú pre mňa Ken Follett, Steig Larsson, taktiež Jonas Jonasson. K slovenským autorom vzťah nemám.

Blog sa nesie v duchu čítam - píšem - žijem. Každé jedno je typické pre inú časť môjho ja:

  • Čítam = hovorí samo za seba; nájdete tam zoznam prečítaných kníh a odkazy na recenzie k nim;
  • Píšem = príspevky na rôzne témy z môjho vlastného "pera"; postrehy, nápady, novinky, zaujímavosti z môjho uhla pohľadu;
  • Žijem = miesto pre moje osobné problémy, nezrovnalosti, radosti a fotografie.
Prajem príjemné čítanie, konštruktívne kritizovanie, komentovanie a blúdenie. Dávam si záväzok, že sem budem prispievať priebežne pravidelne, blíži sa síce bakaláris + štátnice, ale nejak by som to mohla dať. Držte mi palce!

“Love all, trust a few, do wrong to none.” William Shakespeare

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára